NIXSolutions: 5 переваг QA-аутсорсингу

Незалежно від розміру та масштабу компанії, послуги із забезпечення якості є важливим компонентом її бізнес-операцій. На кожному етапі цього динамічного процесу, від аналізу до проектування, кодування та ручного тестування якості, потрібні кваліфіковані тестувальники якості.

Тестування гарантії якості (QA) — це не що інше, як декларація процесу якості, яка передбачає виконання вимог клієнтів щодо продукту компанії. Це також передбачає перевірку зручності використання, сумісності, масштабованості та надійності продукту.

Послуги перевірки якості, які надає сторонній постачальник, відомі як аутсорсингові послуги контролю якості.

NIX Solutions

Чому вам варто найняти тестувальника якості?

Деякі переваги найму QA-аутсорсерів включають:

1. Надійність

Щоб об’єктивно оцінити програмне забезпечення, організації повинні розподілити завдання з розробки та тестування на окремі команди. Відсутність об’єктивності буде результатом того, що розробкою та тестуванням займатиметься одна команда. Крім того, роблячи це, підприємства ризикують не виявити недоліки продукту. Тестування буде неупередженим завдяки використанню двох окремих команд для двох завдань.

2. Швидші результати

Аутсорсинг процесу контролю якості скорочує час виявлення несправностей, роблячи процес ефективнішим і швидшим. Найефективніша та найуспішніша модель серед тих, що використовуються компаніями-тестувальниками, називається «Слідуй за сонцем». У цій стратегії, якщо клієнт перебуває в іншому часовому поясі, відповідна команда аутсорсингу QA гарантує, що різниця в часовому поясі не впливає на процедуру, і тому результати тестування повідомляються наступного дня.

3. Підвищення віри споживачів у бренд

QA-тестер розробляє ретельні тестові приклади та перевіряє продукт як на позитивні, так і на негативні сценарії. Ці тестові випадки можна використовувати для підвищення довіри потенційних клієнтів до досвіду технічних спеціалістів, а також до калібру результату.

4. Рання ідентифікація ризику

Згідно з опитуванням Concetto Labs, часто компанії нехтують QA, оскільки вважають, що вона відіграє незначну роль у розробці програмного забезпечення. Аутсорсинг QA необхідний для створення першокласного програмного забезпечення. Тому компанії повинні з самого початку довірити тестування команді аутсорсингу QA. Компанії подбають про власну безпеку, якщо працюватимуть із зовнішньою командою контролю якості, оскільки вони зможуть виявити проблеми чи помилки на ранніх стадіях. Оскільки вартість несправностей зростає в міру просування проекту, аутсорсинг QA з самого початку проекту позбавить підприємства від додаткових витрат у результаті пізнього виявлення проблем.

5. Впровадження поточних тенденцій у аутсорсингу QA

Компанії, що спеціалізуються на аутсорсингу забезпечення якості, швидко розвиваються та йдуть в ногу з останніми тенденціями. Організації можуть знайти найкращі методи та технології для тестування свого додатка, співпрацюючи з досвідченою командою із забезпечення якості на зовнішніх підрядниках.

Ми в NIXSolutions вважаємо, що QA аутсорсинг є важливим кроком у життєвому циклі розробки програмного забезпечення та заслуговує професійного підходу. Найновіші тенденції та підходи у сфері тестування програмного забезпечення добре відомі нашим висококваліфікованим інженерам з контролю якості та тестування програмного забезпечення.