NIX Solutions: Актуальні тренди у тестуванні програмного забезпечення

Цифрові технології останні два-три роки стрімко розвиваються, і вина тому – пандемія, під час якої багато галузей змушені були перейти в онлайн-режим, забезпечуючи тим самим безперервність бізнесу. Щоб підприємства могли успішно розвиватися, необхідно особливу увагу приділити програмному забезпеченню, зокрема, рекомендується приділити увагу важливим галузевим трендам.

NIX Solutions

Перехід до Agile- і Devops-методологій

Як показує Світовий звіт з якості, недостатньо навичок роботи з тестовими даними. Для цього рекомендується:

  • якнайшвидше перейти до тестування ПЗ;
  • більше автоматизувати усі процеси;
  • використовуючи ІІ, оптимізувати тест-кейси;
  • застосовувати панелі для могиторингу всіх дій та рухів.

Використання інженерії якості для процесу впровадження IT-технологій

Необхідно своєчасно впроваджувати технологічні ноу-хау: вбудоване програмне забезпечення, всі ланцюжки блоків, обчислення з джерел. Необхідно для захисту та підвищення його якості сконцентруватися на програмній інженерії.

Більше використання штучного інтелекту (ШІ)

ШІ застосовується у найрізноманітніших галузях, частка його зростає з геометричною прогресією. Його використовують, починаючи від чат-ботів та закачуючи діагностикою захворювань. Говорячи про тестування ПЗ, компанії мають активніше впроваджувати технології на базі ШІ.

Скорочення часу перевірок, використовуючи автоматизацію цього процесу

Автоматизація дозволяє скоротити час виявлення помилок та дефектів функціонування ПЗ. Коефіцієнт окупності у данному випадку – це важлива перевага. Дедалі більше компаній покладаються на автоматизацію робочих процесів. Але важливо пам’ятати, що весь процес робити повністю автоматизованим буде помилкою, тут важливий баланс у розподілі ресурсів.

Адаптація методів управління тестовими даними до нових технологій

В останній рік-два використання хмарного середовища різко зросло. Близько 25% респондентів віддають йому перевагу. По опитуванням у топі сьогодні:

  • віртуалізовані середовища;
  • Docker-контейнери;
  • Тимчасові тестові середовища.

У цих процесах є певні складнощі, оскільки важливо зробити синхронізацію всіх наявних додатків. Останнім часом відзначається зростання до 55% у бік дотримання компаніями правил безпеки даних.

Щоб підвищити якість програмних продуктів, ви можете звернутися до команди  NIX Solutions. Її фахівці здійснюють технічну підтримку програмного забезпечення та тестування із застосуванням нових підходів. На сторінці NIX Solutions reviews ви знайдете відгуки про співпрацю.